• Drodzy Rodzice

• Jeśli mają Państwo jakieś pytania do nauczycieli grup, w tym trudnym okresie "Kształcenia na odległość", to mogą Państwo skontaktowć się z nimi poprzez e-maila przedszkola. Postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najszybciej.

Jednocześnie zachęcamy Państwa, a dzieci w szczególności :-), do pokazania i pochwalenia się  dotychczasowymi efektami prac dzieci, czy też zabawami zrealizowanymi według propozycji pojawiających się na naszej stronie. Możecie przesyłać na e-maila przedszkola zdjęcia dzieci z wykonanymi już zadaniami i pracami plastycznymi lub podczas realizacji bieżących wybranych zabaw.
            Wszystkie nadesłane zdjęcia zamieścimy w GALERII, wówczas także dzieci będą miały możliwość pooglądania różnych aktywności podejmowanych przez kolegów i koleżanki.

Przypominany, że w zakładce "Kształcenie na odległość" znajdą Państwo wiele propozycji różnych zabaw i ćwiczeń rozwijających dla dzieci. Mamy nadzieję, że wśród nich, każdy znajdzie coś wartościowego do realizacji z dziećmi na miarę aktualnych możliwości :-)

• USZATKOWO

• Witajcie naszi Przedszkolacy! Mamy dziś dla Was niespodziankę, a mianowice wirtualne wydanie naszego miesięcznika "Uszatkowo". Znajdziecie tam wiele interesujących rzeczy m.in.: super przepis na zdrową przekąskę, propozycje zabaw plastycznych, kącik małego ogrodnika, coś z języka angielskiego i ciekawostki. Udanej zabawy!

USZATKOWO..ppsx

gdyby był problem ztym plikiem, możecie Państwo spróbowac otworzyć tutaj:

USZATKOWO1.pptx