• Bajkowa kraina- zakończenie cyklu zajęć z PBW

• 19 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia z panią Anią z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej z serii  "Bajkowa kraina- najpiękniejsze bajki dzieciństwa".

Serdecznie dziękujemy Pani Ani za interesujące i pouczające zabawy na podstawie wysłuchanych bajek, wszystkie gry i zabawy z motywem bajkowym i nie tylko oraz ciekawe, zawsze inne pomoce dydaktyczne. Było super! :-)

• Próbna ewakuacja

• 14 czerwca nasze przedszkolaki  uczestniczyły w próbnym alarmie przeciwpożarowym i ewakuacji z przedszkola. Wszystkie dzieci bezpiecznie, pod nadzorem wychowawców, opuściły teren przedszkola i zebrały się na wyznaczonym miejscu zbiórki, pozostali pracownicy również. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. Dzieci doskonale pamiętają obowiązujący w przedszkolu sygnał alarmowy i zasady zachowania podczas ewakuacji.

• Ogólnopolski konkurs "CzytaMy"- wyniki

• Nasze przedszkolaki z grup Pieski i Zajączki  uczestniczyły w III Ogólnopolskim Konkursie Promującym Czytanie pn. "CzytaMY" w ramach kampanii społecznej Ratownicy Czytelnictwa. O wynikach etapu przedszkolnego informowaliśmy Was wcześniej, teraz znamy już wyniki etapu ogólnopolskiego- Kuba z grupy Zajączki zdobył WYRÓŻNIENIE. Brawo Kuba!!! Gratulujemy!!!! :)

• Pożegnanie "Zajączków"

• Za nami bardzo wzruszająca uroczystość-pożegnanie naszych najstarszych przedszkolaków połączone ze świętowaniem Dnia Mamy i Taty. Nasze "Zajączki " zaprezentowały się przepięknie! Był to czas pełen wzruszeń, przedszkolnych wspomnień,  podziękowań. Kochane Dzieci - rozwijajcie skrzydła i lećcie odkrywać świat.  Życzymy Wam powodzenia w szkole. Pamiętajcie o przedszkolu Misia  Uszatka, którego drzwi będą zawsze dla Was otwarte!

• Festyn- Dzień Dziecka

• Zabawy Misiów i Kogucików

Zabawy Piesków i Zajączków

Dzień Dziecka bez wątpienia uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce do znanych przybojów, zabawy z chustą animacyjną, gra "dobble" XXL z muzyką, tańczące stopy na matach, brokatowe tatuaże, balonowe cuda itp., gość specjalny- "Minionek", który tańczył razem z nami. A także świeżo prażony popcorn dla każdego fana dobrej zabawy oraz masa różnych upominków i pyszny deser na podwieczorek. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechu!

DZIĘKUJEMY!!!:

* Radzie Rodziców - za sfinansowanie festynu dla dzieci,

* "Bunny Party-organizacja imprez" - za niezapomniane zabawy, tańce, tatuaże i balonowe niespodzianki,

* "Firmie MMJ"- za przepyszny popcorn dla wszystkich, balony i miłą obsługę.

• Życzenia

• Dla Wszystkich dzieci serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka. Niech uśmiech gości na Waszych twarzach :) a każdy dzień będzie wspaniałą przygodą. Nie bójcie się marzyć, bo od marzeń wszystko się zaczyna!

• ul. Słoneczna 77 a
          40 - 136 Katowice