• Styczeń u Kogucików

• KOGUCIKI wybrały się do ogrodu, aby zanieść zgromadzony podczas jesieni pokarm dla ptaków. Kiedy już dotarły do celu , wspólnymi siłami umieściły suszoną jarzębinę oraz pestki dyni w karmniku. Ptaszki już z daleka ich obserwowały i dawały "śpiewające sygnały"........Dzieci poczuły wielką radość, że w ten sposób mogą pomóc małym przyjaciołom przetrwać ten zimowy czas.

W dniu 3 stycznia świętowaliśmy razem z Jasiem jego 4 urodziny. Cieszyliśmy się też wspólnie z solenizantem Szymonem, odśpiewaliśmy głośno 100 lat i złożyliśmy kolegom życzenia. Tradycyjnie "zakręciliśmy" chłopców w chuście animacyjnej aby poczuli się jak kolorowe kwiaty. Wszyscy zawsze mamy frajdę z tej zabawy! Dziękujemy za słodką niespodziankę - jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Dzisiaj też wykonaliśmy kolorową masę solną, którą wykorzystaliśmy do plastycznych działań. Wyszło nam jej bardzo dużo, więc przez najbliższy czas będziemy tworzyć, tworzyć i tworzyć:)

Wykonaliśmy wspólnie cyfrę Nowego Roku - pracowaliśmy cierpliwie w zespołach. Połączyliśmy wspólnie cztery ozdobione cyfry i uzyskaliśmy taki efekt.

• Finał akcji "Góra Grosza"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Góra Grosza" organizowanej przez "Towarzystwo Nasz Dom". W tym roku zebrane monety groszowe, które wspólnymi siłami udało nam się zebrać, stanowiły łącznie kwotę 203,62 zł. Zebrana kwota została przeznaczona na wsparcie organizacji pomocy dzieciom i rodzinom potrzebującym.

• Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

• 18 stycznia, najbardziej znany i lubiany miś o bardzo małym rozumku, ale wielkim sercu, mieszkający w Stumilowym Lesie, obchodził swoje urodziny, a nasze przedszkolaki świętowały razem z nim :-)

Była to wspaniała okazja do poznania kolejnych przygód Kubusia Puchatka, na podstawie nowości książkowych zakupionych do naszej przedszkolnej biblioteczki w ramach dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

• Bal karnawałowy

• 13. stycznia, w piątek, nasze przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym z wodzirejem. Mimo, że to był piątek, 13- ego, a dzień ten, przez niektórych uważany za pechowy, u Nas wręcz przeciwnie - był wyjątkowy, bardzo radosny i wesoły, a zabawy i tańce wszystkich niezwykłych postaci: super bohaterów, księżniczek, piratów, czarodziei i czarodziejek, piłkarzy, policjantów i wielu innych - niesamowite! :-) Zapraszamy do galerii.  Co tam się działo zobaczcie sami! :)

• Dzień Babci i Dziadka u Zajączków

• 11. stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Babcie i Dziadków dzieci z grupy Zajączków. Dzieci zaprezentowały piękną inscenizację świąteczną z babcią w roli głównej. Serdecznie DZIĘKUJEMY przybyłym gościom za wspólne świętowanie.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków dużo zdrowia, radości, pociechy z wnuków i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

• Dzień Babci i Dziadka u Piesków

• Kolejny dzień wspólnego świętowania dnia babci i dziadka, tym razem u dzieci z grupy Piesków. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie :)

• Dzień Babci i Dziadka u Kogucików

• W dniu 9. stycznia "Koguciki" przedstawiły w przedszkolu swoje jasełka oraz krótki  program okolicznościowy z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Wspólnie z gośćmi zaśpiewały dwie kolędy przy akompaniamencie pianina. Wnuczęta obdarowały swoich najbliższych  samodzielnie wykonanymi podarunkami. Mamy nadzieję, że niespodzianki będą wykorzystane do dekoracji mieszkań kochanych babć i dziadków. Jeszcze raz życzymy Państwu dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!

• Dzień Babci i Dziadka to dopiero gratka!

• Wszystkie wnuki serdecznie zapraszają do przedszkola, swoje Babcie i swoich Dziadków, na uroczyste występy  z okazji Waszego święta.

KOGUCIKI- dnia 9. stycznia na godz. 11:00

PIESKI- dnia 10. stycznia na godz. 11:00

ZAJĄCZKI- dnia 11. stycznia na godz. 11:00

• Bal karnawałowy

• Zapraszamy na bal karnawałowy!!! Szykujcie wymarzone stroje, pakujcie masę dobrego humoru i na wspólną zabawę do nas przybywajcie!