• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka- 20. września. Cóż to był za dzień!

• Dzisiaj w naszym przedszkolu w żadnej grupie nie zabrakło tańców, śpiewu, zagadek, śmiechu, przeróżnych zabaw i rozmów o dziecięcych marzeniach.

W Dniu Przedszkolaka życzymy Wam, aby wszystkie Wasze marzenia szybko się spełniły :-)

Każda grupa wykonała również plakat na konkurs ogólnopolski dotyczący dziecięcych marzeń. Trzymajcie kciuki za naszą wygraną! :-)

Bardzo serdeczne dziękujemy Radzie Rodziców za słodki akcent w tym dniu :-)

Zajączki

Pieski

Koguciki

Misie

Galeria "Dziecięce marzenia"

• Dzień Przedszkolaka

• 20 września świętujemy "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". W naszym kalendarzu to już kilkuletnia tradycja, a w tym roku po raz kolejny będziemy brać udział w ogólnopolskiej akcji pn. "Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je razem tańcem i piosenką" Będzie więc bardzo wesoło!

• ZAJĘCIA Z RELIGII

• Prosimy Rodziców, którzy wyrazili chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach z religii o zakup podręczników:

• 6-latki: Podręcznik do religii dzieci sześcioletnich "Tak! Jezus mnie kocha.", wyd. Jedność,
            • 5-latki: Podręcznik do religii dzieci pięcioletnich "Spotkania dzieci Bożych", wyd. Jedność.

Zajęcia będą realizowane od 3 października.

Dziękujemy .

• Wrzesień u Piesków

• Nowa galeria Wrzesień u Piesków została dodana do albumu fotograficznego

Urodziny Bartka. Wycieczka na pobliskie skrzyżowanie.

Dzień kropki.

O sprzątaniu świata pamiętamy.... :-)

• Wrzesień u Zajączków

• Nowa galeria Wrzesień u Zajączków została dodana do albumu fotograficznego