• ZAJĘCIA Z RELIGII

• Prosimy Rodziców, którzy wyrazili chęć uczestnictwa dziecka w zajęciach z religii o zakup podręczników:

• 6-latki: Podręcznik do religii dzieci sześcioletnich "Tak! Jezus mnie kocha.", wyd. Jedność,
            • 5-latki: Podręcznik do religii dzieci pięcioletnich "Spotkania dzieci Bożych", wyd. Jedność.

Zajęcia będą realizowane od 3 października.

Dziękujemy .

• Dzień Chłopaka

• Dzień Chłopaka to wspaniała okazja do integracji i dobrej zabawy. Z tej okazji dzisiaj głównie chłopcy "królowali" w każdej grupie. Uczestniczyli w wielu zabawach, konkurencjach sprawnościowych i tańcach. Dziewczynki były  jurorkami, partnerkami w tańcach i zabawach, wręczały chłopcom dyplomy i małe prezenty-niespodzianki, nie zabrakło również tradycyjnej piosenki- "100 lat" dla chłopców.

We wszystkich grupach to był dzień pełen wrażeń, atrakcji i radości.

"Wszystkim chłopakom dużym i małym,
            chcemy dziś życzyć, by byli wspaniali.
            Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości
            wspaniałych wrażeń i dużo miłości
            dużo słodyczy, życia pięknego
            i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!" :-)

Pieski

Misie

Zajączki

Koguciki

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• 29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzisiaj, w każdej grupie, w kąciku czytelniczym było wielkie poruszenie- dzieci oglądały wybrane książeczki, słuchały bajek lub opowiadań, a czytały im panie z innych grup.

Rodzicu pamiętaj: Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka- 20. września. Cóż to był za dzień!

• Dzisiaj w naszym przedszkolu w żadnej grupie nie zabrakło tańców, śpiewu, zagadek, śmiechu, przeróżnych zabaw i rozmów o dziecięcych marzeniach.

W Dniu Przedszkolaka życzymy Wam, aby wszystkie Wasze marzenia szybko się spełniły :-)

Każda grupa wykonała również plakat na konkurs ogólnopolski dotyczący dziecięcych marzeń. Trzymajcie kciuki za naszą wygraną! :-)

Bardzo serdeczne dziękujemy Radzie Rodziców za słodki akcent w tym dniu :-)

Zajączki

Pieski

Koguciki

Misie

Galeria "Dziecięce marzenia"

• Dzień Przedszkolaka

• 20 września świętujemy "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". W naszym kalendarzu to już kilkuletnia tradycja, a w tym roku po raz kolejny będziemy brać udział w ogólnopolskiej akcji pn. "Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je razem tańcem i piosenką" Będzie więc bardzo wesoło!

• Wrzesień u Piesków

• Nowa galeria Wrzesień u Piesków została dodana do albumu fotograficznego

Urodziny Bartka. Wycieczka na pobliskie skrzyżowanie.

Dzień kropki.

O sprzątaniu świata pamiętamy.... :-)

• ul. Słoneczna 77 a 40 - 136 Katowice Poland
        • facebook.com/mp73uszatkowe