• UWAGA BARDZO WAŻNE!

• Katowice; 30.10.2019 r.

Rodzice;

W dniu dzisiejszym, tj. 30.10.2019 r. TAURON DYSTRYBUCJA poinformował, iż w dniu 05.11.2019r. (wtorek) w godz. 8:00 – 17:00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla naszego przedszkola. Po głębszej analizie tematu, jak również powzięciu informacji z różnych instytucji np. TAURON, BIURO ZARZĄDZANIA ENERGIĄ przy UMK, Centrum Usług Wspólnych w Katowicach, nie ma fizycznej możliwości, aby prace przełożyć na inne godziny np. wieczorne lub inny dzień np. sobota. Sytuacja ta niewątpliwie wiąże się z bardzo dużym utrudnieniem w funkcjonowaniu naszego przedszkola.

W związku z powyższym, zwracam się do Państwa z prośbą, aby w tym dniu w miarę możliwości zapewnić opiekę swoim dzieciom w domu. Jeśli nie jesteście Państwo zapewnić samodzielnie opieki, proszę o tym fakcie poinformować nauczycieli w grupie, do której dziecko uczęszcza, najpóźniej do poniedziałku do godz. 8:00.

Za zrozumienie zaistniałej sytuacji, niezależnej w żadnym stopniu od nas, serdecznie przepraszam.

Dzieci zapisane na dzień 5.11 do przedszkola, będą miały zapewnioną opiekę w Szkole Podstawowej nr 19 w Katowicach. Prosimy śledzić tablice z informacjami.

"MODA PATRIOTYCZNA" zostaje przeniesiona na 7.11.

• Tydzień Małego Patrioty

• Drodzy Rodzice!

W dniach 4-8.11 w naszym przedszkolu będzie królował kolor biały i czerwony, z powodu obchodów patriotycznego tygodnia i Dnia Niepodległości. W tych dniach odbędzie się "Moda Patriotyczna" - dla zapisanych dzieci (7.11) oraz konkurs recytatorski (7.11). Prosimy aby w tych dniach dzieci miały ubraną białą lub czerwoną koszulkę oraz by w ramach możliwości przyniosły patriotyczne gadżety typu: szalik kibica, kapelusz kibica, flagę itp.

• Pogadanka z Policjantami

• 29.10 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Policjantami II Komisariatu Policji w Katowicach. Policjanci opowiadali dzieciom o zasadach bezpieczeństwa na drodze i w domu.

• "Pani Gama zaprasza"

• W naszym przedszkolu odbywają się cykliczne zajęcia z "Panią Gamą", podczas których dzieci poznają instrumenty, słuchają melodii i aktywnie uczestniczą w improwizacjach muzycznych. Dziasiaj bawiliśmy się pod hasłem: "Czym przyroda się mieni? Perkuska wśród barw jesieni".

• WYCIECZKA

• Dnia 06.11.2019 r. na godz. 11:30 dzieci z grup Piesków

i Zajączków jadą na wycieczkę do teatru Ateneum

w Katowicach, na przedstawienie "Calineczka”.

Prosimy o elegancki i adekwatny do pogody ubiór dziecka.

Długość trwania spektaklu: 1 godz.

Dojazd na miejsce środkami komunikacji miejskiej.

Koszt biletu wstępu w wysokości 14 zł od dziecka zostaje

pokryty ze środków Rady Rodziców.

Przypominamy o wpłacaniu zadeklarowanych wpłat-

szczegóły w zakładce „Dla Rodziców”.

• Dziękujemy

• Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim Rodzicom, którzy złożyli nam życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Pracownicy Przedszkola

• Dzień Edukacji Narodowej