• Konsultacje dla rodziców

•       W okresie obowiązywania pandemii Covid-19, konsultacje z nauczycielami i specjalistami możliwe drogą e-mailową lub telefoniczną. Osobiste spotkanie na terenie przedszkola, tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu z zachowaniem obowiązujących zasad przeciwdziałania covid-19.

Konsultacje dla rodziców odbywają się:

Grupa "Misie""

mgr Aleksandra Felis- Gajtkowska - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

Grupa "Koguciki ":

mgr Justyna Lubasz-Ciszak - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

mgr Aleksandra Górska - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

Grupa "Pieski":

mgr Monika Kolankiewicz - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

mgr Agnieszka Gajo- po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

Grupa "Zajączki"

mgr Elżbieta Gruszka - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

mgr Katarzyna Podstawska - po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielką

Konsultacje specjalistów tj. logopedy, psychologa i nauczyciela z zajęć ruchowych rozwijających uzdolnienia, odbywają się po wcześniejszej konsultacji Rodzica z wychowawcą grupy i ustaleniu terminu ze specjalistą.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje wszystkich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o postępach, osiągnięciach czy trudnościach swojego dziecka. Podczas konsultacji Rodzice mogą porozmawiać z nauczycielem na temat rozwoju dziecka, jego zachowania w grupie rówieśników, mocnych i słabych stron, tego co cieszy lub niepokoi. Zachęcamy rodziców do korzystania z tej formy współpracy.

• ul. Słoneczna 77 a 40 - 136 Katowice
      • facebook.com/mp73uszatkowe