• Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

• 18 stycznia, najbardziej znany i lubiany miś o bardzo małym rozumku, ale wielkim sercu, mieszkający w Stumilowym Lesie, obchodził swoje urodziny, a nasze przedszkolaki świętowały razem z nim :-)

Była to wspaniała okazja do poznania kolejnych przygód Kubusia Puchatka, na podstawie nowości książkowych zakupionych do naszej przedszkolnej biblioteczki w ramach dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

• Bal karnawałowy

• 13. stycznia, w piątek, nasze przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym z wodzirejem. Mimo, że to był piątek, 13- ego, a dzień ten, przez niektórych uważany za pechowy, u Nas wręcz przeciwnie - był wyjątkowy, bardzo radosny i wesoły, a zabawy i tańce wszystkich niezwykłych postaci: super bohaterów, księżniczek, piratów, czarodziei i czarodziejek, piłkarzy, policjantów i wielu innych - niesamowite! :-) Zapraszamy do galerii.  Co tam się działo zobaczcie sami! :)

• Dzień Babci i Dziadka u Zajączków

• 11. stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Babcie i Dziadków dzieci z grupy Zajączków. Dzieci zaprezentowały piękną inscenizację świąteczną z babcią w roli głównej. Serdecznie DZIĘKUJEMY przybyłym gościom za wspólne świętowanie.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków dużo zdrowia, radości, pociechy z wnuków i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

• Dzień Babci i Dziadka u Piesków

• Kolejny dzień wspólnego świętowania dnia babci i dziadka, tym razem u dzieci z grupy Piesków. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie :)

• Dzień Babci i Dziadka u Kogucików

• W dniu 9. stycznia "Koguciki" przedstawiły w przedszkolu swoje jasełka oraz krótki  program okolicznościowy z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Wspólnie z gośćmi zaśpiewały dwie kolędy przy akompaniamencie pianina. Wnuczęta obdarowały swoich najbliższych  samodzielnie wykonanymi podarunkami. Mamy nadzieję, że niespodzianki będą wykorzystane do dekoracji mieszkań kochanych babć i dziadków. Jeszcze raz życzymy Państwu dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!

• Dzień Babci i Dziadka to dopiero gratka!

• Wszystkie wnuki serdecznie zapraszają do przedszkola, swoje Babcie i swoich Dziadków, na uroczyste występy  z okazji Waszego święta.

KOGUCIKI- dnia 9. stycznia na godz. 11:00

PIESKI- dnia 10. stycznia na godz. 11:00

ZAJĄCZKI- dnia 11. stycznia na godz. 11:00

• Bal karnawałowy

• Zapraszamy na bal karnawałowy!!! Szykujcie wymarzone stroje, pakujcie masę dobrego humoru i na wspólną zabawę do nas przybywajcie!

• Prezenty pod choinką

• Nasze przedszkolaki znalazły pod choinką piękne prezenty od Dzieciątka :-) Najstarsze grupy już je odpakowały i doskonale się nimi bawiły-  z nowych klocków powstały wspaniałe budowle.

U Kogucików duża paczka prezentowa okazała się wielkim zestawem kolorowych klocków- strzał w  dziesiątkę! Doskonale pasują do posiadanych przez nas zestawów. Dziękujemy :-)

• Jasełka u Zajączków

• 22. grudnia grupa Zajączków zakończyła tydzień uroczystości z udziałem rodziców, przedstawiając dla nich inscenizację świąteczną. Dzień wcześniej dzieci występowały dla całej społeczności przedszkolnej. Na zakończenie długo wybrzmiewały brawa. Zajączki- było wspaniale!!!

Dziękujemy rodzicom za wspólne świętowanie.

• Jasełka u Misiów

• 20. grudnia nasi najmłodsi przedszkolacy, dzieci z gr. "Misie", przedstawiły swoim rodzicom świąteczny występ. To było wspaniałe widowisko, dzieci pięknie prezentowały swoje umiejętności na scenie. Brawo "Misie"!

Dziękujemy wszystkim rodzicom i gościom za wspólne świętowanie :-)

• Jasełka u Piesków

• 20. grudnia również grupa "Piesków" zaprosiła swoich rodziców na wspólne celebrowanie w radosnej, świątecznej atmosferze. Dzieci zaprezentowały "Jasełka" w nieco nowatorskiej odsłonie :-) To był wspaniały występ :-)

Dziękujemy wszystkim rodzicom i gościom za wspólne świętowanie :-)

• Jasełka u Kogucików

• Świąteczne występy- czas start! :-)

19. grudnia dzieci z grupy "Kogucików" wprowadziły swoich rodziców w świąteczny klimat, przedstawiając dla nich tradycyjne jasełka. Mali aktorzy spisali się wspaniale, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Brawo Koguciki!!!

Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom i gościom za wspólnie spędzony czas w tej niezwykłej atmosferze.

• Grudzień u Kogucików- cd.

• Każdy KOGUCIK wykonał swój łańcuszek z 5 pasków kolorowego papieru, które potem połączyliśmy wg oznaczenia stolików - powstały 3 różnej długości łańcuchy. Kolejnym krokiem było połączenie ich w jeden wspólny - grupowy. Był taaaaki długi, że wystarczył do ozdobienia całej naszej choinki. Cieszymy się bardzo, że udało się nam to wykonać.

• Rodzice czytają w przedszkolu cd. :-)

• 15. grudnia "Koguciki" i Zajączki" odwiedziła mama Jasia i Antka z nową porcją pięknych bajek. U "Kogucików" pani Kasia czytała książeczkę o ulubionym bohaterze dzieci - FRANKLINIE, a u "Zajączków" opowieść o pewnym nisfornym chłopcu, u którego zagościły "serduszka miości". Dzieci w skupieniu wysłuchały pięknie czytanych tekstów. Dziękujemy naszemu gościowi za odwiedziny oraz bombki, którymi udekorowaliśmy nasze grupowe choinki.