W związku z trwającymi ekstremalnie wysokimi temperaturami, Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne zwracają się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i współpracę. Chcemy wspólnie zadbać o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych przedszkolaków w czasie upalnych dni.
Jeśli mają Państwo możliwość, bardzo prosimy o pozostawienie dzieci w najbliższych dniach pod opieką w domu.
Wysokie temperatury stanowią poważne obciążenie dla małych organizmów dzieci. Mimo uruchomienia wszelkich dostępnych sposobów chłodzenia sal przedszkolnych tj. zasłanianie okien, wietrzenie, małe wentylatory (po 1 szt. w każdej sali) warunki przebywania kilka godzin w tak wysokiej temperaturze, w dużej grupie, mogą być dla dzieci bardzo niekorzystne i uciążliwe.
Dla dzieci, które muszą pozostać w placówce, zapewniamy stały dostęp do wody. Prosimy o przewiewne ubrania i obowiązkowo nakrycia głowy.
Dziękujemy za Państwa zrozumienie, zaangażowanie i pomoc w tym wymagającym okresie.
Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
.png)
