Piękna pogoda, wspaniałe towarzystwo, moc atrakcji i kreatywnych zabaw nie tylko z muzyką. Czego więcej potrzeba do stworzenia warunków wspaniałej, niezapomnianej zabawy? Zobaczcie sami, co działo się dzisiaj u Misia Uszatka🤩😍
Naszym festynem przedszkolnym powitaliśmy wakacje;) było mnóstwo atrakcji - panie animatorki prowadzące zabawy, dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, popcorn... pyszne ciasta, orzeźwiające lemoniady, pieczone kiełbaski i wiele wiele innych niespodzianek. Odwiedziła nas straż pożarna, ambulans, radiowóz - ale tylko po to, by uatrakcyjnić naszą imprezę.
Bardzo dziękujemy radzie rodziców za zorganizowanie pięknego festynu!
.png)
