• Góra Grosza

• Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za udział w akcji. W tym roku udało nam się zebrać 164,74 zł. Nasze grosze zasilą konto Towarzystwa Nasz Dom, które działa na rzecz dzieci z Domów Dziecka.

• Rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego

• Nasze przedszkole zaprosiło przedszkolaków z całej Polski do udziału w ogólnopolskim konkursie na bajkę dotyczącą zdrowia i bezpieczeństwa pt.: „Miś Uszatek ci podpowie, jak należy dbać o bezpieczeństwo i o zdrowie”. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci i ich nauczycieli w świat wartości estetycznych oraz rozwijanie i kształtowanie wartości twórczych, wyobraźni plastycznej i zainteresowań czytelniczych; zachęcanie dzieci do zdrowego i bezpiecznego stylu życia; kształtowanie nawyku dbania o bezpieczeństwo i o swoje zdrowie, a także prezentacja wiedzy dotyczącej zasad bezpieczeństwa i zdrowia.

Otrzymaliśmy 8 wspaniałych książeczek. Jury wyłoniło 3 zwycięzców:

MIEJSCE I: Przedszkole Publiczne w Woli Rzędzińskiej - grupa "Mrówki"

MIEJSCE II: Samorządowe Przedszkole nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie

MIEJSCE III: Przedszkole w Rybniku  nr 4

Dzieciom gratulujemy pięknych prac plastycznych i opowiadań, natomiast nauczycielkom dziękujemy za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie i za pomoc w redagowaniu bajek.

Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

• Bal karnawałowy

• 8 lutego, po śniadaniu, planujemy "Bal Karnawałowy", każda grupa będzie bawiła się w swojej sali. Dzieci mogą przebrać się w wybrane postaci.

• "Uszatkowo"

• ZAPRASZAMY DO LEKTURY NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ GAZETKI  USZATKOWO_STYCZEN_2022.ppsx

Znajdziecie tutaj Państwo relacje z działań w każdej grupie wiekowej, kącik plastyczny, kulinarny, jezyka angielskiego i wiele ciekawostek. Miłej lektury!

• ul. Słoneczna 77 a 40 - 136 Katowice Poland