• WAŻNE!

• Drodzy Rodzice,

prosimy aby przed zebraniem zapoznali się Państwo ze Statutem Miejskiego Przedszkola nr 73 im. Misia Uszatka w Katowicach, który dostępny jest w zakładce "Nasze Przedszkole" w folderze "Ważne dokumenty".

W dniu zebrań grup "Pieski" i "Zajączki" będzie można nabyć pakiet edukacyjny dla dziecka, bezpośrednio u Przedstawicielki Wydawnictwa MAC Edukacja. Rodziców dzieci 5 i 6-letnich zainteresowanych zakupem pakietu prosimy o posiadanie gotówki w tych dniach. Cena pakietu wynosi: 120 zł. -5-latki, 125 zł- 6-latki.

Dziękujemy.

• Zebrania z Rodzicami

• Drodzy Rodzice

W pierwszych dniach września zapraszamy Państwa na zebrania organizacyjne w grupach, rozpoczynające nowy rok szkolny. Zebrania będą odbywały się wg poniższego harmonogramu:

Grupa "Misie" (3-latki)- 01.09. (środa), godz. 16:00

Grupa "Koguciki" (3-4-latki)- 02.09. (czwartek), godz. 16:30

Grupa "Pieski" (4-5-latki)- 03.09. (piątek), godz. 16:00

Grupa "Zajączki" (5-6-latki)- 06.09. (poniedziałek), godz. 16:00

Ze względu na trwające obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa, PROSIMY RODZICÓW aby:

• na zebranie przybył 1 Rodzic, a dzieci zostały odebrane z przedszkola przed zebraniem;
            • na terenie przedszkola przebywali Państwo w maseczce ochronnej i zdezynfekowali po wejściu ręce;
            • posiadali własny długopis;
            • przed przybyciem na zebranie w danym dniu, upewnili się i zapytali personel przedszkola do jakiej grupy zostało przypisane dziecko w nowym roku szkolnym.

Prosimy także, Rodziców „Nowych przedszkolaków”, aby osoby upoważnione do odbioru dzieci, posiadały przy sobie w momencie odbioru dziecka, dokument potwierdzający tożsamość.

Dziękujemy.