• ZEBRANIE Z RODZICAMI

•

04 września br. o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z Rodzicami

Przed zebraniem każdy Rodzic zobowiązany jest do zapoznania się ze Statutem Miejskiego Przedszkola nr 73 im. Misia Uszatka w Katowicach oraz  z obowiązującymi procedurami naszego przedszkola:

-  Procedura bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu

- Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola

w/w dokumenty dostępne są na naszej stronie internetowej www.mp73.edupage.org , w zakładce „Nasze przedszkole”  w rozdziale „Ważne dokumenty”.

W czasie zebrania będziemy prosić Państwa o podpisanie oświadczenia potwierdzającego zapoznanie się z w/w dokumentami.

Prosimy aby na zebraniu był obecny przynajmniej jeden z rodziców dziecka.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy, aby na zebranie nie przyprowadzać dzieci.

W dniu zebrania w godzinach popołudniowych Rodzice dzieci z grupy „Pieski” i „Zajączki” będą mogli zakupić pakiety edukacyjne dla swoich dzieci. Koszt pakietu tj. około 120 zł.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

• Jak pomóc dziecku...?

•

Już za kilka dni powitamy w Uszatku nowych Przedszkolaków. Będzie to nowy etap w życiu malca i rodziny. Trudne chwile mogą we wrześniu przeżywać także nasi zeszłoroczni Przedszkolacy.Oto kilka rad, aby przetrwać ten trudny okres.

• DOKUMENTY NA NOWY ROK SZKOLNY

• WAŻNE!

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 73 im. Misia Uszatka w Katowicach zwraca się z prośbą do Rodziców dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola, o pobranie z przedszkola deklaracji określającej warunki pobytu i wyżywienia dziecka w przedszkolu oraz klauzuli informacyjnej na nowy rok szkolny. Dokumenty te należy wypełnić i zwrócić do przedszkola w okresie: 26-30.08.2019r.